Nowe przecieki z Sun and Moon? [UWAGA SPOILERY]

Pokémon Sun & Moon

Nintendo 3DS
9.1

Średnia Czytelników

Nowe przecieki z Sun and Moon? [UWAGA SPOILERY]

Nowe przecieki z Sun and Moon? [UWAGA SPOILERY]

Już dzisiaj informowaliśmy was o dwóch nowych Pokemonach z Sun&Moon i jak się okazuje, nie jest koniec newsów na dziś, choć zdaje się, że te są nie do końca oficjalne i kto wie, może również nie do końca prawdziwe, w końcu nie należy nie doceniać sceny modderów. Informacje te zawierają spoilery, szczególnie może to zaskoczyć osoby bardziej siedzące w temacie Pokemonów.

[UPDATE] Informacje są 100% prawdziwe, zostały zaprezentowane na Tajwańskich Mistrzostwach Pokemon i skomentowane przez samego Junichi Masudę

Na Twitterze pojawiły się 2 krótkie filmiki, które pokazują prezentację w walce dwóch form Zygarde – Zygarde 10% i Zygarde Perfect. Jest o tyle ciekawa informacja, że formy te pojawiły się wcześniej ekskluzywnie w anime Pokemon, podobnie zresztą jak forma Ash-Greninja, oparta na nowej formie ewolucji zwanej Synchronizacją, która także jest ekskluzywna dla anime. Brzmi to bardzo ciekawie z dwóch powodów – czy pojawienie się tych form Zygarde w Sun&Moon może mieć jakiś wpływ na fabułę gry? I czy Synchronizacja pojawi się jako nowy rodzaj ewolucji? Pamiętajcie, że według CoroCoro wszystkie 3 startery chowają jakiś sekret, a bransoletki, które noszą bohaterowie, mają w sobie dziwny kryształ, który nie przypomina Key Stone’a. Poniżej możecie obejrzeć filmiki:

No nic, czas pokaże. Pamiętajcie jednak, że istnieje prawdopodobieństwo, że powyższe mogę być sfałszowane, chociażby przed modyfikację X/Y albo OR/AS.

[UPDATE] Informacje są 100% prawdziwe, zostały zaprezentowane na Tajwańskich Mistrzostwach Pokemon i skomentowane przez samego Junichi Masudę. Na dokładkę trzy filmiki:

[youtube id=”_Ptyc_vxzgk”]

[youtube id=”nc6Bd4WTvL4″]

[iframe id=”https://www.youtube.com/embed/ytECXo2Itxk”]

Oddany fan Nintendo, choć raczej nie Nintendrone. Wciąż wierzę, że hydraulik z ekipą może zawojować Polskę. Oprócz grania w gry dla dzieci interesuję się muzyką, filozofią, literaturą sci-fi i dobrym piwem. Jeśli to czytasz, to życzę miłego dnia :)

3 komentarze

  1. Te uczucie, kiedy zdobyłeś obie formy przed ich właściwym pojawieniem się w głównych grach ^o^

  2. Zapowiada się rewelacja :>

  3. Według mnie to było do przewidzenia, że wprowadzą te nowe formy Zygarda do gry. Wiele elementów i pomysłów z Anime ziściło się w grach. To jest dobry marketing i budowanie hypu do następnej generacji Pokemonów. Nie mniej informacja ucieszy fanów.

Zostaw Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zapomniałeś hasła?

X