Pikmin 4 nadal w produkcji

Pikmin 4 nadal w produkcji

Od jakiegoś czasu nie słyszeliśmy wiele o kontynuacji przygód miniaturowych astronautów z armią kolorowych Pikminów. W czasie wywiadu przeprowadzonego przez Gamerant, Shigeru Miyamoto zapewniał, że prace nad produkcją Pikmin 4 nie zatrzymały się. Jednakże nie ukrywał, że gra nie znajduje się na liście priorytetów, lecz ma nadzieje zwiększenia prac nad tytułem w przyszłości:

Tak, masz rację, pracujemy nad tym [Pikmin 4]. Więc, wiesz, kiedy jesteśmy w trakcie produkcji, musimy stworzyć listę priorytetów i było trudno zmieścić do tej listy, ale mamy nadzieję zobaczenia teraz na liście.

Po raz pierwszy sięgnął po pada na początku lat 90-tych, kiedy to gry znajdowały się w kartridżach, składały się tylko z pikseli, oraz chodziło się w dwuwymiarze, a muzyka miała mocny wydźwięk elektroniczny ze względu na moce chipów w tamtych czasach. Wtedy dostał Pegasusa i Game Boya, ale jego prawdziwa miłość do grania zaczęła się, gdy uruchomił Yoshi's Island na SNESa. Od tej pory Nintendo zyskało fana ich gier. Potem jego nowo nabyta pasja przerzuciła się na inne konsole, nie tylko te od Nintendo. Gdy nie gra, "hoduje pingwina" w blaszaku, klepie kod, ogląda magazyny popularnonaukowe, kreskówki albo dobre kino. Służy pomocą przy dodawaniu tytułów do bazy gier.

1 Komentarz

  1. Ja z chęcią przygarne, poprzednie części były magiczne.

Zostaw Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zapomniałeś hasła?

X