Wejście Salandita w najnowszym zwiastunie z Pokémon Sun i Moon

Pokémon Sun & Moon

Nintendo 3DS
9.1

Średnia Czytelników

Wejście Salandita w najnowszym zwiastunie z Pokémon Sun i Moon

Wejście Salandita w najnowszym zwiastunie z Pokémon Sun i Moon

Nintendo i Game Freak ujawniają stopniowo Pokémony w Sun i Moon. Z okazji wizyty na Japan Expo 2016 Junichi Masudy – projektant serii kieszonkowych stworzeń przedstawił kolejnego Pokémona o nazwie Salandit.

Salandit jest toksycznym jaszczurem z unikalnym połączeniem dwóch typów: Poison/Fire, i produkuje szkodliwe gazy i płomienie z ogona, powodując zawroty głowy po wdychaniu ich. Samiczki Salandita emitują feromony o słodkim zapachu, przyciągające Pokémony i ludzi płci przeciwnej. Dzięki temu własną wolą mogą kontrolować swoje ofiary.

Ten przebiegły gad też posiada nigdzie wcześniej w serii spotykaną umiejętność zwaną „korozją”, która sprawia, że nawet Pokémony typu Poison i Steel mogą zostać otrute.

[iframe id=”http://youtube.com/embed/LJ2sin-c3Kk”]

Po raz pierwszy sięgnął po pada na początku lat 90-tych, kiedy to gry znajdowały się w kartridżach, składały się tylko z pikseli, oraz chodziło się w dwuwymiarze, a muzyka miała mocny wydźwięk elektroniczny ze względu na moce chipów w tamtych czasach. Wtedy dostał Pegasusa i Game Boya, ale jego prawdziwa miłość do grania zaczęła się, gdy uruchomił Yoshi's Island na SNESa. Od tej pory Nintendo zyskało fana ich gier. Potem jego nowo nabyta pasja przerzuciła się na inne konsole, nie tylko te od Nintendo. Gdy nie gra, "hoduje pingwina" w blaszaku, klepie kod, ogląda magazyny popularnonaukowe, kreskówki albo dobre kino. Służy pomocą przy dodawaniu tytułów do bazy gier.

2 komentarze

  1. podoba mi się 🙂 ciekawe jak ewolucje :>

Zostaw Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zapomniałeś hasła?

X