Nowy trailer Splatoon 2 zapowiada tryb single player

Nowy trailer Splatoon 2 zapowiada tryb single player

Dosłownie godzinę temu miał miejsce Direct, poświęcony w głównej mierze nowemu IP Nintendo o nazwie ARMS. Jednak pod koniec wspomnianego Direct’a, mieliśmy okazję zobaczyć nowy trailer, zwiastujący tryb dla pojedynczego gracza w Splatoon 2. Wygląda na to, że cały wątek fabularny będzie kręcić się wokół sławnych sióstr Squid. Zostaniemy poproszeni przez Marie o odnalezienie jej siostry Callie, która zniknęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Na trailerze ukazane są również różnego rodzaju bronie, którymi przyjdzie nam się zmierzyć z wrogimi postaciami. Gameplay wygląda na prawdę obiecująco. Warto również zaznaczyć, że tryb single player, ma być swego rodzaju samouczkiem, dzięki któremu gracz będzie w stanie nauczyć się podstaw gry, przed dołączeniem do multiplayera.

 

 

Dodatkowo Nintendo zaprezentowało szereg nowych akcesoriów do Switcha wraz z nadchodzącym Bundlem.
Konsola Nintendo Switch (Neon blue/Neon red) wraz z kodem do pobrania Splatoon 2 – premiera 21 lipca.
– Pro kontroler Nintendo Switch w edycji Splatoon 2, z neonowo różowym i neonowo zielonym uchwytem – premiera 21 lipca.
– Etui ochronne w edycji Splatoon 2 wraz z szybką ochronną – premiera 21 lipca.
– Joy-Cony w kolorze neonowo zielonym i neonowo różowym – premiera jesienią 2017.


 

 

Od lat zapalony gracz. W wolnej chwili zagrywa się w najrozmaitsze tytuły na platformie Nintendo oraz Playstation. Pierwsze kroki stawiał z wąsatym hydraulikiem. :)

8 komentarzy

  1. Nie wiem jak Wy, ale ja jestem zadowolony po tym Direct’cie. 🙂
    Splatoon 2 nieźle się zapowiada i przyznam szczerze, że Pro Controller czy Joy-Con’y wyglądają super. Może kiedyś się skuszę na zakup.

  2. Wiedziałem, że w niedługim czasie wyjdzie jakiś bundle! Obstawiam, że jeszcze w tym roku zobaczymy pakiet z Zeldą (przy okazji fabularnego DLC?), no i na pewno z Super Mario Odyssey.

    Wracając do Splatoon 2. Tryb single player zapowiada się znakomicie ( i to puszczanie oczka do graczy oryginału z Wii U 😀 ). Trzymam mocno kciuki, aby Inklingowie okazali się dobrym system-sellerem.

  3. Skoro w bundlu będzie kod na Splatoon to ciekawe czy od razu nie trzeba będzie kupić karty pamięci. Bo te 32GB szybko może „zniknąć”:-)

  4. Arms w ogóle mnie nie interesuje, wczorajszy direct nic nie zmienił. Splatoon pewnie kupię.

  5. TO już wiem kiedy zakupię pro controller 🙂

Zostaw Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zapomniałeś hasła?

X