#18 Ankieta na Niedzielę

Arms

Nowa Marka Nintendo 2017
eShop Nintendo Switch
9.3

Średnia Czytelników

#18 Ankieta na Niedzielę

Dostaniesz kopa z półobrotu!

#18 Ankieta na Niedzielę

Jak co tydzień (z jednym wyjątkiem) zapraszamy was serdecznie do wzięcia udziału w Ankiecie na Niedzielę! Tym razem, jest o czym rozprawiać, gdyż wszyscy jesteśmy świeżo po weekendowym graniu w ARMS.

Co sądzisz o otwartej becie ARMS?

Dodatkowo jeszcze najnowsza reklama telewizyjna gry w USA:

Tradycyjnie osoby, które nie tylko zagłosują, ale również skomentują poniżej, otrzymają specjalną odznakę ARMS oraz 500 punktów!

Od urodzenia zapalony gracz i ogromny fan Nintendo. Trudne początki z Pegasusem szybko zamienił na oryginalnego NESa i Gameboy'a. Jest na stronie od samego początku. Chętnie udzieli informacji oraz wsparcia nowym użytkownikom.

8 komentarzy

  1. Gra ładna i fajny klimat ale na dłuższą metę będzie nudna dla mnie. Ja nie kupuje.

  2. Nie moja bajka – demo zamiast mnie zachęcić do gry, spowodowało odwrotny skutek. Jakoś więcej było frustracji aniżeli przyjemności z obijania facjat oponentów.

  3. Niestety nie mam Switcha. Ale jak bym miał, napewno zagrałbym w Global Testpunch. Byłem do tej produkcji przekonany już na styczniowej konferencji Nintendo.

  4. Dopiero Testpunch przekonał mnie do kupna – nie spodziewałem się, że to jest aż tak fajne.
    No i rzeczywiście męczy 😉

  5. Gierkę pewnie kupię ale bardziej z myślą o kanapowych potyczkach z synem i znajomymi.

  6. Open Beta mnie przekonała 😛

  7. W ogóle nie spodobała mi się ta gra. Jakieś te sterowanie wydaje mi się nieintuicyjne i jakby nie robiło dokładnie wszystkiego co chce, ale może to być tylko moje uczucie. Poza tym, większość przeciwników zabija używając większość czasu tylko łapania, co robi się frustrujące po jakimś czasie.

  8. Tak piszecie o tych odznakach zawsze a jeszcze nie dostałem żadnej za komentarz + głos czy konkurs… 😉 Niby to tylko graficzka – ale po co to skoro nie działa

Zostaw Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zapomniałeś hasła?

X