Switch oficjalnie wyprzedził Wii U

Switch oficjalnie wyprzedził Wii U

Nintendo prezentując sprawozdania finansowe ogłosiło właśnie, iż Nintendo Switch przegonił w ilości sprzedanych sztuk wszystkie konsole Wii U. W ciągu zaledwie 10 miesięcy (kończąc na 31 grudnia 2017), Switch sprzedał się w ilości 14,86 milionów sztuk. Dla przypomnienia Nintendo Wii U osiągnęło przez cały swój żywot wynik zaledwie 13,56 milionów. Jeśli tendencja się utrzyma, najnowsza zabawka Nintendo osiągnie podobny wynik do pierwszego roku PlayStation 4.

Od urodzenia zapalony gracz i ogromny fan Nintendo. Trudne początki z Pegasusem szybko zamienił na oryginalnego NESa i Gameboy'a. Jest na stronie od samego początku. Chętnie udzieli informacji oraz wsparcia nowym użytkownikom.

2 komentarze

  1. Mam ns i liczę że pobije wynik ps 4. Liczę że dzięki temu będzie więcej ciekawych wydań na ns. Kupiłem Wii u w dniu premiery, ale nie żałuję decyzji bo w fajne gry na Wii u też pograłem. Ale to nie było to, musiałem dokupić sobie Xboxa one by grać w hardcorowe gry, których brakowało na Wii u. Na ns już pojawiają się fajne giery, ale czekam również na dobre strzelanki i wyścigi. Szkoda że na razie nowy donkey kong to taki sam z Wii u, liczyłem na nową grę coś jak w stylu otwarty świat jak w Mario Odysey. Super gra. Wiecie jakie to ekstra uczucie gdy gram w nowego street fightera 2. Wiecie ile straciłem żetonów na automatach. Jak to piszą na forach gimby nie znają. To prawda. Moją pierwszą konsolą było Nintendo to nes. Starzy teraz pewnie tatuśkowie wracają do korzeni Nintendo. Mój synek uwielbia jak gram w gry na Nintendo żadna inna platforma tego nie udostępni! Pozdro dla maniaków Nintendo switch a i nie tylko!!!!

Zostaw Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zapomniałeś hasła?

X