Szczegóły odnośnie Nintendo Switch Online ujawnione.

Szczegóły odnośnie Nintendo Switch Online ujawnione.

Po ponad roku ciszy w końcu wiemy więcej o usłudze online dla posiadaczy Nintendo Switch. Start planowany jest na jesień, a dokładniej wrzesień 2018. Poniżej wykaz cen jakie przyjdzie nam zapłacić:

  • 1 miesiąc (30 dni): 3.99 Euro
  • 3 miesiące (90 dni): 7.99 Euro
  • 12 miesięcy (365 dni): 19.99 Euro
  • Pakiet rodzinny (Family) – 12 Miesięcy (365 dni): 34.99 Euro
    Z takiego pakietu może skorzystać, aż do 8 osób na raz – na 8 różnych kontach i 8 różnych konsolach.

Oprócz możliwości gry online, członkowie Nintendo Switch Online będą mieli również możliwość zagrania w 20 różnych gier z ery NES wzbogaconych o multiplayer online (w przypadku gier single możliwa gra online wspólnie, ale na tury) oraz czatu głosowego. Oto ich lista (wkrótce mają ogłosić także kolejne): Balloon Fight, Dr. Mario and Super Mario Bros. 3 will be joined by Donkey Kong, Ice Climber, The Legend of Zelda, Mario Bros., Soccer, Super Mario Bros., Tennis.
Jak głosi plotka będzie to aktualnie jedyna możliwość doświadczenia starych klasyków, albowiem Nintendo nie ma planów przywrócenia znanego chociażby z Wii U – Virtual Console. (Źródło)

Dodatkowo Nintendo postawi na dodatkowe zapisy naszych gier z konsoli w swojej chmurze – Save Data Cloud Backup.

Jak wam się podoba taki start usługi? Niska cena, a oprócz obowiązkowych funkcji jak save’y czy gra online dostajemy klasyki wzbogacone o możliwość gry ze znajomymi online, ale również na kanapie!

 

 

Od urodzenia zapalony gracz i ogromny fan Nintendo. Trudne początki z Pegasusem szybko zamienił na oryginalnego NESa i Gameboy'a. Jest na stronie od samego początku. Chętnie udzieli informacji oraz wsparcia nowym użytkownikom.

Zostaw Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zapomniałeś hasła?

X