Podsumowanie najważniejszych informacji – Nintendo Direct E3 2018

Podsumowanie najważniejszych informacji – Nintendo Direct E3 2018

Wielkie były oczekiwania względem tegorocznego Nintendo Direct. Niestety nadzieje pokładane w japońskich twórcach były trochę nad wyrost. Ale dosyć marudzenia, oto główne atrakcje tegorocznego Directa:

Super Mario Party

Już 5 października 2018 wszyscy chętni powrócą do świata Mario Party. Niszczenie przyjaźni wkracza na nowy poziom m.in. za sprawą ciekawego wykorzystania kilku ekranów Switchy. Cieszy, iż Nintendo porzuciło ‚wspólny wózek’ i wybiera z wieloletniej historii serii to co najlepsze.

Fortnite

 

Już dzisiaj możecie przyłączyć się do zmagań w najpopularniejszym Battle Royale na swoich Nintendo Switch. Gra jest darmowa.

DAEMON X MACHINA

 

Nowa gra od Kenichiro Tsukuda zmierza na Nintendo Switch i pojawi się w 2019 roku.

Fire Emblem Three Houses

 

Najnowsza odsłona serii Fire Emblem pojawi się na Nintendo Switch – wiosną 2019 roku.

Super Smash Bros. Ultimate

 

Wisienka na torcie całej konferencji. Najnowsza odsłona zawierać będzie wszystkie postacie, które ukazały się w serii na przestrzeni lat oraz nowe jak Ridley z uniwersum Metroid czy Daisy, która będzie posiadać bardzo zbliżony zestaw ruchów do księżniczki Peach. Gra wspierać będzie kontrolery GameCube. Piękny i najbardziej dopakowany w historii Smash ukaże się już 7 grudnia 2018 na Nintendo Switch.

Oprócz tych gier zaprezentowano szereg gier Indie oraz wspomniane wczoraj produkcje firmy Ubisoft. Wielkimi nieobecnymi targów pozostaje nowa pełnoprawna część Metroida oraz tradycyjnie już… Animal Crossing. Jesteście zadowoleni z tegorocznego Directa?

Od urodzenia zapalony gracz i ogromny fan Nintendo. Trudne początki z Pegasusem szybko zamienił na oryginalnego NESa i Gameboy'a. Jest na stronie od samego początku. Chętnie udzieli informacji oraz wsparcia nowym użytkownikom.

Zostaw Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zapomniałeś hasła?

X