Ubisoft – Mini podsumowanie

Ubisoft – Mini podsumowanie

Podczas wczorajszej konferencji Ubisoft ogłosił wiele naprawdę świetnie zapowiadających się produkcji. Szczególną uwagę przykuwały piękne prerenderowane wstawki filmowe, które płynnie wprowadzały nas w klimat kreowanych światów.

Znając panujące od lat przyjacielskie stosunki pomiędzy Ubisoft oraz Nintendo, nie trudno było się domyśleć, iż również na Switcha otrzyma swoją premierę część lineupu Ubi.

 

Mario + Rabbids Kingdom Battle otrzyma DLC o podtytule: Donkey Kong Adventure. Do pobrania już 26 czerwca 2018 z Nintendo eShop. Zupełnie nowa historia przedłuży zabawę z tytułem o dobre kilka godzin.

 

Nowe Trials Rising wkroczy na wszystkie konsole w tym Switcha już w lutym 2019. Efektowne motokrosowe fikołki zobaczymy w pełnym HD.

 

Jak co roku nie ominie nas obowiązek wstania z kanapy przy Just Dance 2019, które trafi nie tylko na Switcha i wszystkie aktualne konsole, ale również na Wii U i … Wii! Jeśli chcecie rozruszać domową imprezę to lepszym sposobem jest już tylko wysokoprocentowy trunek na środku stołu. Gra pojawi się 23 października 2018.

Dużym zaskoczeniem jest zupełnie nowa produkcja współpracująca z figurkam i akcesoriami fizycznymi. Starlink: Battle for Atlas pojawi się na wszystkich konsolach, jednak jak się okazuje to wersja na Switcha będzie tą najbardziej ‚dopakowaną’ poprzez postać Starfoxa i zupełnie nowe misje z tym związane. Gra zadebiutuje 16 października 2018.

Od urodzenia zapalony gracz i ogromny fan Nintendo. Trudne początki z Pegasusem szybko zamienił na oryginalnego NESa i Gameboy'a. Jest na stronie od samego początku. Chętnie udzieli informacji oraz wsparcia nowym użytkownikom.

Zostaw Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zapomniałeś hasła?

X