[Guide] Dodawanie oraz wyszukiwanie znajomych różnymi metodami

Home Forums Konsole Nintendo Nintendo Switch [Guide] Dodawanie oraz wyszukiwanie znajomych różnymi metodami

This topic contains 2 replies, has 3 voices, and was last updated by  Fostero1993 1 year, 10 months ago.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author

Varessen
    Participant

Moje Odznaki

Muzyczny Kirby IconTom Nook! Icon

Witam! Jako że Nintendo Switch nie jest może do końca intuicyjny i dopracowany, chciałbym ułatwić życie innym użytkownikom, nie do końca ogarniającymi wszystkie dostępne opcje konsoli, jak i różnych gier. Mam nadzieję, że komuś tym pomogę. Wszystko, co tutaj, jak i w przyszłych poradnikach ujrzycie, jest robione tylko i wyłącznie przeze mnie, więc jeżeli coś wytłumaczę źle, proszę o poprawę 🙂

Dodawanie oraz wyszukiwanie znajomych różnymi metodami:

Pierwsze co musimy zrobić, to wejść na stronę naszego profilu. Wchodzimy na nią, klikając w nasz awatar. Na powyższym zdjęciu, miejsce oznaczone strzałką.

Gdy już wejdziemy na stronę naszego profilu, zjeżdżamy na trzecią pozycję „Add Friend”. Ukaże nam się kilka pozycji, które widać na powyższym zdjęciu. Wytłumaczę po kolei:

# „Received Friend Requests” – w tym miejscu znajdują się zaproszenia od innych graczy, którzy wysłali Ci zaproszenie do grona znajomych.
    # „Search for Local Users” – to opcja dla osób, które się spotykają lokalnie i chcą dodać się do znajomych. Obie osoby muszą wejść w tę opcję i wybrać ten sam znak. Po chwili Switch’e wymienią się danymi, a wy zostaniecie znajomymi.
    # „Search for Users You’ve Played With” – bardzo przydatna opcja, która pozwala dodać znajomych po zakończeniu gry. Przykład: właśnie graliście w Mario Kart 8 Deluxe przez internet. W grze przypadkowo trafiliście na gracza o nazwie „Magda”, która pochodzi z naszego pięknego kraju. Wystarczy, że po grze wejdziecie w tę opcję i znajdziecie ją na liście.
    # „Search with Freind Code” – wyszukiwanie znajomych po indywidualnym kodzie. Wystarczy, że wpiszecie indywidualny kod swojego kolegi, lub osób z naszego forum i wyślecie zaproszenie. (Temat zbiorczy: [url]http://tylkonintendo.pl/forums/topic/nintendo-switch-friendcode/[/url]
    # „Sent Freind Requests” – tu możecie sprawdzić wysłane przez Was zaproszenia.

! Dodatkowo, poniżej tych opcji znajduje się Wasz indywidualny Friend Code !

W razie dodatkowych pytań, jeżeli macie jakieś sugestie, piszcie!
    Jeszcze raz mam nadzieję, że komuś pomogę! Spodziewajcie się innych, być może bardziej potrzebnych poradników!

Pozdrawiam, Varessen!

FlyJack
    Keymaster

Moje Odznaki

Mario Sunshine! IconMr. Resetti IconMagiczny Lakitu IconGameboy Advance IconCharizard IconMario Kart Icon

Świetny poradnik! Wow!

Fostero1993
    Participant

Moje Odznaki

Mr. Resetti IconMagiczny Lakitu IconGameboy Advance IconCharizard IconMario Kart IconMuzyczny Kirby Icon

Dobry poradnik 🙂

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Zapomniałeś hasła?

X