Mario Kart 8 – wspólne granie / free play

Home Forums Konsole Nintendo Nintendo Wii U Gry Mario Kart 8 – wspólne granie / free play

This topic contains 127 replies, has 22 voices, and was last updated by  Damian 1 year, 6 months ago.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 128 total)
  • Author

Anonymous

Moje Odznaki

Nie posiadasz jeszcze odznak!

Mario Kart 8 - wspólne granie / free play

Cześć, proponuje wspólne granie w poniedziałki, w godzinach 21:30-23:30 / 2 godzinki raz w tygodniu
    Do rozegrania jest 16 wyścigów / jeśli w 2 godzinki rozegracie 16 tras, kolejne nie będą już punktowane.
    Jeśli ktoś dołączy później to rozegra tyle ile zdąży do 23:30 – po tej godzinie system nie zlicza punktów.

Gramy z botami, aby nie było pusto – na koniec w rankingu zliczane będą punkty tylko żywych zawodników (boty nie są punktowane).

Zapraszam do gry!

kod: 5678-9862-3593

Damian
    Participant

Moje Odznaki

Magiczny Lakitu IconGameboy Advance IconCharizard IconMario Kart IconMuzyczny Kirby Icon3D Link Icon

Inicjatywa bardzo fajna, tylko ten termin… Poniedziałek – czy ja wiem. Nie lepiej jakoś w weekendy? W niedzielę na przykład – statystycznie w tzw. „przedponiedziałek” najwięcej osób powinno mieć wolne. No ale to moja luźna propozycja oczywiście.

Ja jestem za wspólnym graniem obiema łapkami. Życzę powodzenia i ogromnej frekwencji 😀

W ten poniedziałek na 99% przybędę na tor moim motocyklem.

kubawasko
    Participant

Moje Odznaki

Wolny jak ptak IconMuzyczny Kirby IconSwitcheruuu IconDrewniana Skrzynia IconRestart tylkoNintendo.pl IconBywalec Liju.pl Icon

Jestem w 100% za lecz niestety nie taki termin. Najbardziej odpowiada mi Weekend czyli od piątku do niedzieli.

Anonymous

Moje Odznaki

Ja podjade moim gokartem.

Poniedziałek, pierwszy dzień tygodnia – pierwsza gra w którą gramy – dlatego 😉

Kiedy indziej będziemy ustalać inne terminy, na inne gry. Często w weekendy jednym nie pasuje granie bo idą w „real” (miasto, klubing). Innym w tygodniu przeszkadza szkoła/studia, innym nocna zmiana w pracy. Free Play – gra kto może – jak nie w tym tygodniu, to w innym. Godzina w tym turnieju też jest luźna, można być później, zagra się po prostu mniej wyścigów i zajmie się niższe miejsce w rankingu. Ja planuje być na podium w pierwszej trójce 6.06.2016 – także zapraszam w poniedziałki

FlyJack
    Keymaster

Moje Odznaki

Mario Sunshine! IconMr. Resetti IconMagiczny Lakitu IconGameboy Advance IconCharizard IconMario Kart Icon

No Ramzes ma racje, piatki i soboty malo kto w domu siedzi , a w niedziele ludzie ogarniaja chaty i siebie 😛
    Wydaje mi sie ze poniedzialek to idealna pora zeby troche pograc.
    Zreszta to mozna wszystko dograc 🙂

Ramzes u are the best

Gipsi
    Participant

Moje Odznaki

Gameboy Advance IconCharizard IconMario Kart IconPikselowy Goomba IconWolny jak ptak IconTriForce Icon

Mi też poniedziałek pasuje dużo bardziej niż weekend. W weekend się chleje, ewentualnie jakieś spotkanka rodzinne i inne pierdoły… co chwile by się odpadało. A we wtorek rano trzeba iść do roboty/studia/szkoła to w poniedziałki rzadko kto wyskakuje z domu wieczorem.

Damian
    Participant

Moje Odznaki

Magiczny Lakitu IconGameboy Advance IconCharizard IconMario Kart IconMuzyczny Kirby Icon3D Link Icon

Zaiste Ramzes trafił w punkt: „Innym w tygodniu przeszkadza szkoła/studia, innym nocna zmiana w pracy” [Ten ostatni paragraf bardzo dobrze ukazuje moje zarobkowanie o różnych porach dnia.]

Także jak będą znowu wybierać prezydenta, czy tam premiera, Ramzes masz mój głos, za „świetne zaznajomienie się z aktualnymi zasadami rzeczywistości” 😉

Sadek
    Participant

Moje Odznaki

60 milionów 3DS’ów! IconSplatoon IconMario Kart 8 IconRestart tylkoNintendo.pl IconBywalec Liju.pl IconPoczątkujący Komentator Icon

Ja również zgłaszam swoją obecność! Poniedziałek jak najbardziej mi pasuje. Chętnie zagram w Mario Kart z ekipa TN 😀

kubawasko
    Participant

Moje Odznaki

Wolny jak ptak IconMuzyczny Kirby IconSwitcheruuu IconDrewniana Skrzynia IconRestart tylkoNintendo.pl IconBywalec Liju.pl Icon

No nic to trudno, niestety ja jestem poza domem od poniedziałku do piątku więc nie zagram. Miłej gry życzę 🙂

baziu123
    Participant

Moje Odznaki

Mario Kart 8 IconRestart tylkoNintendo.pl IconBywalec Liju.pl Icon

Termin pasuje postaram sie być

KrisuWDZ
    Participant

Moje Odznaki

Mario Kart 8 – 1st IconMario Kart 8 Icon

Wpadniemy z Narzeczoną 🙂

Anonymous

Moje Odznaki

Pamiętajcie że granie w turniejach to nie gra w 12 osob razem i rozmawianie. Tu liczy się wynik jednostki. Jeśli jak najwięcej osób podłączy się o tej samej godzinie to może być nas więcej. Jeśli ktoś dołączy później to albo dołączy do gry, albo zostanie przydzielony do innej drużyny, np 4 osób grających z botami. Gracie na swój wynik, który zliczany jest na koniec przez konsole. Jeśli będą grały 2 lub nawet 3 ekipy po 4osoby + boty. To na koniec wynik i tak jest jeden – tyle punktów ile zdobyłeś. Więc nie rozłączajcie się, tylko nabijajcie sobie punkty. Ranking ostateczny zlicza wszystkie grupy, ustawia zawodników wg ilości zdobytych punktów. Jeśli kilka osób zdobędzie ten sam wynik – to i tak wg rankingu pierwszy będzie ten, który jako pierwszy osiągnie wynik.

Zobaczymy jak ten dzisiejszy wyścig wyjdzie.

Pamiętajcie tylko, WPISZCIE SOBIE WCZEŚNIEJ KOD GRY (turnieju). Bo o 21:30 gra się zaczyna, bez czekania aż ktoś sobie ustawi. Trzeba już być przygotowanym.

Bijman
    Participant

Moje Odznaki

Mr. Resetti IconMagiczny Lakitu IconGameboy Advance IconCharizard IconMario Kart IconPikselowy Goomba Icon

Wpisałem kod. Póki co, rozgrzewam się przed wyścigiem, zobaczę, czy uda mi się jakiś przyzwoity wynik zdobyć. 🙂

Anonymous

Moje Odznaki

Mam dla Was taką wskazówkę. Jak skończycie punktowane 16 tras – proponuje grać do końca, czyli do 23:30. Dlaczego? Bo jak będziecie grać 17 i kolejne wyścigi niepunktowane, to po prostu przeszkadzacie innym zdobyć punkty, gdy oni grają swoje 13-16 wyścig.

Warto grać całe 2 godziny

FlyJack
    Keymaster

Moje Odznaki

Mario Sunshine! IconMr. Resetti IconMagiczny Lakitu IconGameboy Advance IconCharizard IconMario Kart Icon

Dolaczam właśnie do wyścigu.
    Tutaj jest link do Discord
    dla osób chcących komunikacji głosowej:

https://discord.gg/010x3qhVldHLd7Dgb

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 128 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Zapomniałeś hasła?

X