Mario + Rabbids: Kingdom Battle

Home Forums Konsole Nintendo Nintendo Switch Gry Mario + Rabbids: Kingdom Battle

This topic contains 4 replies, has 3 voices, and was last updated by  ramzes64 1 year, 5 months ago.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author

helganin
    Participant

Moje Odznaki

Mario Sunshine! IconMuzyczny Kirby IconTom Nook! IconDrewniana Skrzynia IconPoczątkujący Komentator Icon

Zapowiada się bardzo ciekawa gra z fajnym klimatem. Ciekawe połączenie dwóch światów.
    Obejrzałem początkowe filmiki, zagrałem w pierwszy level i muszę przyznać że klimat i humor jest super. Grafika ładna. Muzyki albo nie ma albo nie zwróciłem na nią uwagi.

FlyJack
    Keymaster

Moje Odznaki

Mario Sunshine! IconMr. Resetti IconMagiczny Lakitu IconGameboy Advance IconCharizard IconMario Kart Icon

I jak się gra sprawuje? Jak oceniasz po weekendzie? Napisz coś więcej 😛

helganin
    Participant

Moje Odznaki

Mario Sunshine! IconMuzyczny Kirby IconTom Nook! IconDrewniana Skrzynia IconPoczątkujący Komentator Icon

Dużo nie grałem. Codziennie przed snem po 30 minut sobie gram i tak gra się idealnie (nie mam czasu na switch bo trzeba trochę gier na PS4 po przechodzić przed przybyciem Xbox One X 🙂 ). A tak to gra na pewno klimatyczna i całkiem przyjemna. Ładna grafika, dobra walka. Wszystko wydaje się być idealnie wyważone i przemyślane aż dziw że to ubisoft 😛

FlyJack
    Keymaster

Moje Odznaki

Mario Sunshine! IconMr. Resetti IconMagiczny Lakitu IconGameboy Advance IconCharizard IconMario Kart Icon

Mam dokładnie to samo 😀 Przechodzę gry na PS4 i Wii U przed przybyciem Xbox One X (musimy się zgadać do gry online :>).

Też już pograłem trochę i fajna. Ale chyba szybko się znudzi. Grafika trochę wyblakła 😛

ramzes64
    Participant

Moje Odznaki

Magiczny Lakitu IconCharizard IconMario Kart IconWolny jak ptak IconMuzyczny Kirby IconTom Nook! Icon

Gra jest fajna, rozbudowana, zróżnicowane misje (pokonaj wszystkich, pokonaj określoną ilość gdy ciągle się odradzają, dojdz do wyznaczonego punktu, osłaniaj Toad’a…)

Dodatkowo posiada wyzwania (zrób to i to w określonej ilości tur).

Co-op grałem z kolegą 4h, i chyba w połowie nawet nie jesteśmy. Jeszcze pewnie z 2-3 takie podejścia. Grane było na poziomie NORMAL. Jeśli byśmy chcieli masterować to jeszcze dłużej na HARD by to zajęło.

Fajne są mapki, ciekawe układy, zróżnicowane tereny.

Przeciwnicy, różne ich typy, bronie

Gra mi się podoba … ale konsola Nintendo Switch narazie taka bez wyrazu. Ta gra poszłaby na Wii U bez problemu. Wii U narazie lepsze jako konsola. Switch obecnie nie ma gier, a te najlepsze wszystkie mam na Wii U (Zelda, MK8, Lego, Rayman, FAST)… także jak ktoś ma Wii U niech jeszcze poczeka. Nie widać skoku jakości między konsolami. Nawet powiedziałbym, że Switch jest bardziej okrojony, pusty, brak aplikacji, programów, gorszy eShop… mógłbym tak więcej gadać. … w przyszłości obroni się grami Nintendo, ale na to trzeba czekać. Dla graczy ze stajni Microsoftu i Sony polecam, bo jeśli nie mieli Wii U to już mają z 10 gier do ogrania (porty).

Za miesiąc Mario Odyssey … mam nadzieje, że do tego czasu króliki skończę, a tymczasem lece zagrać w Mario + Rabbids

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Zapomniałeś hasła?

X