Możliwość gry przez sieć po wyłączeniu serwerów

Home Forums Konsole Nintendo Retro Możliwość gry przez sieć po wyłączeniu serwerów

Tagged: ,

This topic contains 9 replies, has 4 voices, and was last updated by  Sławomir Lach 10 months ago.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Author

Sławomir Lach
    Participant

Moje Odznaki

Muzyczny Kirby IconDrewniana Skrzynia Icon

Czy jest możliwość gry przez sieć, jeżeli serwery internetowe nie są aktywne? Chodzi o tryb gry z przyjaciółmi(via wpisanie FriendCode).

Chętnie bym pograł w Mario Kart Wii, Conduit 2, Conduit i Goldeneye 007(nie wiem czy goldeneye daje możliwość gry przez sieć – nie chciało mi się sprawdzać).

FlyJack
    Keymaster

Moje Odznaki

Mario Sunshine! IconMr. Resetti IconMagiczny Lakitu IconGameboy Advance IconCharizard IconMario Kart Icon

Niestety nie, jedyna możliwość to multi lokalne 🙁

Piotrek1113
    Participant

Moje Odznaki

Mario Sunshine! IconMagiczny Lakitu IconGameboy Advance IconCharizard IconMario Kart IconPikselowy Goomba Icon

Jest takie coś jak Wimmfi, czyli taki alternatywny serwer dla Wii. Ludzie przez to nadal grają w Mario Kart Wii, nawet z Custom Trackami 😉

Sławomir Lach
    Participant

Moje Odznaki

Wielkie dzięki!
    Jest jeden problem – nie wiem, jak wgrać Homebrew Channel. Kiedyś czytałem, że trzeba zmodyfikować save jakiejś wersji Legend Of Zelda.

Na Dolphinie raczej nie będę nic odpalać, bo mam zintegrowaną grafikę Intela w laptopie.

SackoMoodye
    Participant

Moje Odznaki

Pikselowy Goomba IconTestfire Marzec IconWolny jak ptak IconTriForce IconMuzyczny Kirby IconTom Nook! Icon

Spróbuj poprzez letterbomb

Sławomir Lach
    Participant

Moje Odznaki

A co z połączeniem do internetu? Podczas testu połączenia pojawia się komunikat: „Unable connect to internet. Error code: 51330”. Ktoś wie, z czym jest to związane? Skoro ludzie łączą się z netem, to może trzeba jakieś proksy ustawić, by Wii widziało coś naśladującego serwery Nintendo?

FlyJack
    Keymaster

Moje Odznaki

Mario Sunshine! IconMr. Resetti IconMagiczny Lakitu IconGameboy Advance IconCharizard IconMario Kart Icon

Sławomir Lach
    Participant

Moje Odznaki

Wymieniłem router i teraz wszystko w porządku. Mam natomiast następny problem, dot. Conduit 2 (innych gier nie testowałem). Przy próbie wejścia w tryb multiplayer wywala błąd 31010 . Wyczytałem, że to oznacza niemożność pobrania aktualizacji i trzeba wyczyścić profil. Utworzyłem więc nowy, nie usuwając starego, co nic nie dało. Wyczytałem też, że może to się objawiać z powodu korzystania z nieautoryzowanej kopii, jednak ja mam autoryzowaną kopię. Czy konieczne jest pobranie jakiejś łatki do gry? Jeżeli tak, to raczej jest to niemożliwe z powodu wyłączenia serwerów. Mam rację? Grę włączam przez Homebrew Channel.

FlyJack
    Keymaster

Moje Odznaki

Chyba już czas pogodzić się z brakiem możliwości online na Wii 🙁

Sławomir Lach
    Participant

Moje Odznaki

RE UP:
    A ja sobie pykam w Mario Kart: Wii. 🙂

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Zapomniałeś hasła?

X