Nintendo Switch – Temat Ogólny

Home Forums Konsole Nintendo Nintendo Switch Nintendo Switch – Temat Ogólny

This topic contains 29 replies, has 10 voices, and was last updated by  FlyJack 1 year, 3 months ago.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 30 total)
  • Author

FlyJack
    Keymaster

Moje Odznaki

Mario Sunshine! IconMr. Resetti IconMagiczny Lakitu IconGameboy Advance IconCharizard IconMario Kart Icon

Strzelam 1700-1900 ziko w Polsce na start.
    Oczywiście o ile zapewnienia NVIDI się spełnią, że specjalna TEGRA w Switchu będzie o mocy najpotężniejszych obecnie gamingowych kart GeForce.

Damian
    Participant

Moje Odznaki

Magiczny Lakitu IconGameboy Advance IconCharizard IconMario Kart IconMuzyczny Kirby Icon3D Link Icon

Pierwsze wrażenia mam mieszane. Niby hybryda. Ale z tych niejasnych obrazków jawi nam się jako potężna konsola przenośna, natomiast jako stacjonarka to wielka niewiadoma. Może to tylko mój zawód życzeniowy, bo oczekiwałem po prostu konsoli stacjonarnej, a w zajawce skupili się głównie na mobilności urządzenia.

Czekam więc z niecierpliwością na dalsze konkrety. Czy ten dock oprócz szybkiego przyłącza do TV, będzie czymś więcej (jakaś dodatkowa moc obliczeniowa, może sama konsola po zadokowaniu będzie po prostu działać na „wyższych obrotach” – było niedawno kilka wycieków na temat takich patentów Nintendo)?

FlyJack
    Keymaster

Moje Odznaki

Mario Sunshine! IconMr. Resetti IconMagiczny Lakitu IconGameboy Advance IconCharizard IconMario Kart Icon

Też mam takie podejrzenia 🙂

prmk
    Participant

Moje Odznaki

Nintendo Switch Icon

FlyJack
    Keymaster

Moje Odznaki

Wydaje mi się, że Nintendo nie ogłasza gier pokroju Metroid czy F-zero ze względu na grafikę.
    Zauważcie ile teraz jest futurystycznych shooterów i wyścigów. Byłyby bezpośrednio porównywalne, a wiadomo że Wii U czy Switch mocą nie grzeszy.
    I taki Metroid by wypadł gorzej niż nawet COD nie wspominając o nadchodzącym Mass Effect.
    Jak myślicie?

LakituPL
    Participant

Moje Odznaki

Magiczny Lakitu IconGameboy Advance IconCharizard IconWolny jak ptak IconMuzyczny Kirby IconSuper Mario Odyssey Icon

YouTuber Arlo (polecam, bardzo sympatyczny) zauważył, że Nintendo jakby zaczyna celować w produkcję na prawdę dużych gier. Oczywiście pierwsza na myśl przychodzi Zelda, ale też nowy Mario zdaje się być czymś większym niż dotychczas, zapowiedź nowego Xenoblade, czy też nowy Splatoon zamiast remake’u. Jeśli to prawda to faktycznie Metroid czy powrót F-Zero są jak najbardziej prawdopodobne. To są IP które w swoich gatunkach na prawdę mogą być czymś dużym.
    Nie stwierdziłbym jednak, że chowają je ze względu na grafikę. Raczej chcą rozłożyć zapowiedzi tak aby zawsze mieć się czym pochwalić.
    Sama premiera systemu teraz i w takiej cenie zaczęła mnie zastanawiać. Może chodzi właśnie o to, aby mieć z czego zejść z ceny na okres świąteczny kiedy nadejdzie nowy Mario i pewnie też inne niezapowiedziane do tej pory gry. A do świąt zdążą obadać jak reaguje rynek i co wypadałoby poprawić. Do końca roku dobiją 3DSa i będą mieć jeszcze manewr ze Switchem.

Damian
    Participant

Moje Odznaki

Magiczny Lakitu IconGameboy Advance IconCharizard IconMario Kart IconMuzyczny Kirby Icon3D Link Icon

A ja zakładam, że gry, które pojawią się w pierwszym okresie, to nic innego jak porty gier, które pierwotnie były przeznaczone na Wii U. Aonuma w wywiadzie powiedział, że przeportowanie Breath of the Wild zajęło im jakiś rok. Więc te gry to tzw. „szybkie porty”. I pewnie jeszcze kilka takich produkcji mają w zanadrzu, i niekoniecznie chodzi mi o remastery typu MK8 Deluxe, ale kontynuacje typu Splatoon 2 (np. Pikmin 4?). Chodzi mi o to, że dopiero po tym okresie zobaczymy gry tworzone z myślą wyłącznie o nowym sprzęcie, które wykorzystają jego całkowity potencjał. Trzeba jednak zaznaczyć, że nie wiemy tak naprawdę jaką rzeczywistą wydajnością charakteryzuje się Switch.

Greg
    Participant

Moje Odznaki

Muzyczny Kirby IconPoochy! IconDrewniana Skrzynia IconPoczątkujący Komentator Icon

Przecież Splatoon 2 to będzie również port jedynki. Nie mogli nazwać kolejna grę deluxe edition bo byłby szum że same porty na switcha daja.

LakituPL
    Participant

Moje Odznaki

Magiczny Lakitu IconGameboy Advance IconCharizard IconWolny jak ptak IconMuzyczny Kirby IconSuper Mario Odyssey Icon

Szczerze wątpię aby były to porty z Wii U. Sądzę, że od jakiegoś czasu z myślą o Wii U nic już nie tworzyli.

FlyJack
    Keymaster

Moje Odznaki

Konsola świetna, bardzo mi się podoba. Dobrze wykonana i dostarcza mnóstwo frajdy zarówno single jak i multi 🙂
    Mam tylko nadzieję, że tym razem Nintendo nie pominie swoich marek takich jak: Metroid, Animal Crossing, F-Zero itd itp

A dzisiaj przeszedł pokrowiec z Linkiem 🙂

Pawlig
    Participant

Moje Odznaki

Czy ktoś widział już, że mamy opcję skasowania historii przeglądania? (chyba że coś źle rozumiem :P)

Internet Browser confirmed? 😉

Patrzcie sami:

View post on imgur.com

FlyJack
    Keymaster

Moje Odznaki

naleciałości z Andka chyba,
    albo jak chcesz wyczyscic system przed sprzedaza 😮

helganin
    Participant

Moje Odznaki

Mario Sunshine! IconMuzyczny Kirby IconTom Nook! IconDrewniana Skrzynia IconPoczątkujący Komentator Icon

Przydała by się opcja dokładnego liczenia czasu w grze jak jest na Wii U i 3ds. Taka podstawa i nie dodali :/
    Brakuje mi jeszcze zgrywania screenów na pendrive. A tak to konsola ok, szybkie menu i szybkie odpalanie gier.

bolesław
    Participant

Moje Odznaki

Nie posiadasz jeszcze odznak!

Dla mnie konsola jest rewelacyjna, zazwyczaj korzystam z niej mobilnie i spokojnie wystarcza na kilka h grania, dopiero zbieram kolekcję gier, ale mam już Zeldę od której nie mogę się oderwać. Zastanawiam się gdzie najtaniej można nabywać nowe gry i dodatkowe elementy Switcha, kilka fajnych rzeczy wyczaiłem tutaj http://powerplay.com.pl/kategoria/nintendo-switch

FlyJack
    Keymaster

Moje Odznaki

Najtaniej to chyba na Allegro wbrew pozorom 🙂

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 30 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Zapomniałeś hasła?

X