PlayStation 4 – Temat Ogólny

Home Forums Konsole Sony PlayStation 4 – Temat Ogólny

This topic contains 10 replies, has 9 voices, and was last updated by  Klopsiak 2 years, 7 months ago.

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Author

FlyJack
    Keymaster

Moje Odznaki

Mario Sunshine! IconMr. Resetti IconMagiczny Lakitu IconGameboy Advance IconCharizard IconMario Kart Icon

Czy największa moc daje jakąkolwiek przewagę nad konkurencją?

Jarosław
    Participant

Moje Odznaki

Muzyczny Kirby Icon

Tak

Damian
    Participant

Moje Odznaki

Magiczny Lakitu IconGameboy Advance IconCharizard IconMario Kart IconMuzyczny Kirby Icon3D Link Icon

Po wyniku sprzedaży PS4 wygląda, że – przynajmniej w tej generacji – jak najbardziej tak.

Jednak doniesienia o PS4 NEO i XOne Scorpio, wskazują na to, iż „największa moc” nadal jest za mała.

makuano
    Participant

Moje Odznaki

Muzyczny Kirby IconSłodki Birdo? IconFire Emblem Direct IconNintendo Switch IconDrewniana Skrzynia IconRestart tylkoNintendo.pl Icon

Zapowiedzieli PS4 NEO, co wy na to?

Gipsi
    Participant

Moje Odznaki

Gameboy Advance IconCharizard IconMario Kart IconPikselowy Goomba IconWolny jak ptak IconTriForce Icon

Zbytnio się tym nie przejmuję. TV 4K na razie nie mam więc mnie to ryba… zresztą mimo że zapowiedzieli to tak na prawdę nie wiemy czym się będzie różniła… wątpie żeby developerom chciało się robić różniące się wersje tej samej gry. Microsoft też zapowie pewnie szybko lepszego eXa ale ja się nie spinam i nie pluje na nikogo.
    Zresztą Nintendo wystawiając New Nintendo 3DS było pierwsze z upgrejdem konsoli.

Anonymous

Moje Odznaki

Nie posiadasz jeszcze odznak!

Czy na PlayStation są jakieś ciekawe gry? Większość to filmowe tytuły, z ładną oprawą na jeden raz / do gry singlowej.

Są jakieś warte uwagi tytuły do co-opa kanapowego? Do gry wspolnej z domownikami? Jest online w grach – ale to nie wszystko. Patrząc na oceny na gamerankings tytułów na PS4 to same remastery… GTAV, The Last of US… no ostatnio wydane Uncharted dopiero wkrada sie na pierwsze miejsce jako nowosc. Ta generacja jest nijaka… nie mowie o Nintendo, bo tu mamy same nowosci prawie. A na PS4/X0 remastery, albo kontynuacje poprawiajace co? grafike, szybkosc… jakies tam detale.

Na tej konsoli jest duzo gier ogólnych, w ktore mozna zagrac na PC/X0/PS4: Need for Speed, CoDy… takie sa te konsole – nie oferują nic – tylko grafike i możliwośc grania w te tytuły.

Raja
    Participant

Moje Odznaki

Drewniana Skrzynia Icon

nie mowie o Nintendo, bo tu mamy same nowosci prawie

Podpisano: Wind Waker HD, Twillight Princess HD, Bayonetta 1, multiplatformy przeportowane z poprzedniej generacji czy ósmy Mario Kart i kolejny Smash Bros 😀

takie sa te konsole – nie oferują nic – tylko grafike i możliwośc grania w te tytuły.

Uwielbiam takie generalizacje, które dodatkowo mają zerowe pokrycie w rzeczywistości.

Anonymous

Moje Odznaki

Nie posiadasz jeszcze odznak!

ale że co?

Nintendo Land
    Splatoon
    Yoshi’s Woolly World
    Hyrule Warriors
    Captain Toad: Treasure Tracker
    LEGO City Undercover
    ZombiU
    Pokken Tournament
    Bayonetta 2
    Kirby and the Rainbow Curse
    The Wonderful 101

Super Mario 3D World (jedyna gra z 3DSa)

Kontynuacje:
    Mario Kart 8
    New Super Mario Bros. U
    New Super Luigi U
    Super Smash Bros. for Wii U and 3DS
    Super Mario Maker
    Wii Party U
    Mario Party 10
    Donkey Kong Country: Tropical Freeze
    Pikmin 3
    Wii Fit U
    Xenoblade Chronicles X
    Mario & Sonic at the Sochi 2014 Olympic Winter Games
    Rayman Legends
    Just Dance 2014 / 15
    Mario Tennis Ultra Smash
    Sonic & All-Stars Racing Transformed
    Star Fox: Zero

Nie wypisywałem FIF, NBA, Need for speedow, Codow

Raja
    Participant

Moje Odznaki

Drewniana Skrzynia Icon

Okej, i czego to niby dowodzi? Każda konsola jest skrojona pod inny target – a to wcale nie oznacza, że takie PS4 nie ma gier. I w przeciwieństwie do Wii U będzie je jeszcze długo dostawać 😛

Zwyczajnie nie lubię takiego pierdololo, że konsole N to jakiś sprzęt dla unikalnych płatków śniegu i zachwycajmy się jakie są wyjątkowe przy komercji serwowanej przez innych. Każda platforma ma inny feeling i każda ma do zaoferowania całkiem sporo – i wbrew temu co głosisz, niekoniecznie remastery.

Bijman
    Participant

Moje Odznaki

Mr. Resetti IconMagiczny Lakitu IconGameboy Advance IconCharizard IconMario Kart IconPikselowy Goomba Icon

@raja
    Zgadzam się, że inne konsole też oferują gry, ale z drugiej strony nadal nie kupiłem PS4 i XBOX One. Dlaczego? Otóż nie ma na nich jakoś wiele interesujących exclusivów, przynajmniej na obecną chwilę. W przeszłości wewnętrzne studia Sony robiły ciekawsze gry, które mogłyby konkurować z pozycjami od Nintendo, a nawet zdarzało się, że swą unikalnością i gameplayem przebijały produkty z Big N. Jeśli chodzi o exclusivy Microsoftu, to i tak nie usiedziały długo w XBOX One i wylądowały na PC-ty. W przyszłym roku może zainteresuje się kupnem PS4.

Klopsiak
    Participant

Moje Odznaki

Magiczny Lakitu IconWolny jak ptak IconMuzyczny Kirby IconDrewniana Skrzynia IconPoczątkujący Komentator Icon

Jak ja nie lubię jak ktoś pisze o „kolejnym” Smash Bros.tak jakby ta seria była mocno oklepana,a to dopiero 4 gry(+1 jeśli by ktoś liczył wersję 3DS) w 17 lat…

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Zapomniałeś hasła?

X