Poznajmy się!

Home Forums Różności Pobojowisko Poznajmy się!

This topic contains 5 replies, has 5 voices, and was last updated by  Sławomir Lach 10 months, 1 week ago.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author

SackoMoodye
    Participant

Moje Odznaki

Pikselowy Goomba IconTestfire Marzec IconWolny jak ptak IconTriForce IconMuzyczny Kirby IconTom Nook! Icon

Napiszcie coś o sobie, jakie inne hobby macie niż nintendo i co lubicie robić w wolnym czasie. To ja może zacznę pierwszy. Poza graniem w gry słucham sobie także albumów muzycznych (głownie amerykański rap, ale coraz częściej lubuje się w innych gatunkach) oraz kolekcjonuje je w formie płyt cd i winyli (w planie są także kasety, ale aktualnie nie mam na czym ich odtwarzać). Ponadto, przemierzam najbliższe okolice na rowerku, ale w planach na wakacje są dalsze ekspansje, i tak trochę siłka i bieganie.

FlyJack
    Keymaster

Moje Odznaki

Mario Sunshine! IconMr. Resetti IconMagiczny Lakitu IconGameboy Advance IconCharizard IconMario Kart Icon

Kolekcjonuję gry, z których połowę pewnie nie przechodzę do końca 😛
    Uwielbiam Nintendo i Segę nie tyle przez nostalgię, a co o dbanie o małe detale i smaczki, których próżno szukać w większości zachodnich produkcji.
    Liczę odwiedzać Japonię przynajmniej raz w roku 😀

Bijman
    Participant

Moje Odznaki

Mr. Resetti IconMagiczny Lakitu IconGameboy Advance IconCharizard IconMario Kart IconPikselowy Goomba Icon

Też kolekcjonuje gry, ale jeszcze większości posiadanych tytułów nie ukończyłem. 😛
    Pozwolę siebie zacytować, co część czytających tu newsy mogła zauważyć w opisie autora. 😛 :
    „Gdy nie gra, „hoduje pingwina” w blaszaku, klepie kod, ogląda magazyny popularnonaukowe, kreskówki albo dobre kino.”

lugias
    Participant

Moje Odznaki

Muzyczny Kirby IconTom Nook! Icon

Lubię podróżować, ale to niestety wymaga sporo wolnego czasu, dlatego sensowne i większe wojaże przypadają dla mnie około 3 razy w roku. Bardziej przyziemne hobby to buszowanie literackie w kilku miejscach w Sieci. Poza tym lubię kino, komiksy spod szyldu Marvela, eksperymenty kulinarne, jazdę na rowerze oraz powroty do treningów siłowych.

Sławomir Lach
    Participant

Moje Odznaki

Muzyczny Kirby IconDrewniana Skrzynia Icon

Też korzystam z GNU/Linux, a konkretnie z OpenSuSE Tumbleweed. Coraz częściej gram na piecu. Programuję gry, m.in Poko Rocket, Battle of 7 (wersja 7kaa, którą o własnych siłach przeniosłem do przeglądarki internetowej) i Progress. Tworzę też inne projekty (niekoniecznie gry).

Sławomir Lach
    Participant

Moje Odznaki

Muzyczny Kirby IconDrewniana Skrzynia Icon

Linki do filmików o moich projektach:

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Zapomniałeś hasła?

X