Regulamin Forum

Home Forums tylkoNintendo.pl Portal i forum Regulamin Forum

This topic contains 1 reply, has 2 voices, and was last updated by  makuano 2 years, 9 months ago.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • #4534

  FlyJack
  Keymaster

  Moje Odznaki

  Mario Sunshine! IconMr. Resetti IconMagiczny Lakitu IconGameboy Advance IconCharizard IconMario Kart Icon

  .

  #6519

  makuano
  Participant

  Moje Odznaki

  Muzyczny Kirby IconSłodki Birdo? IconFire Emblem Direct IconNintendo Switch IconDrewniana Skrzynia IconRestart tylkoNintendo.pl Icon

  Cześć, jak każda społeczność musimy ustalić pewne zasady funkcjonowania. Na liju.pl oprócz rzadkich ataków spambotów było spokojnie, więc wierzymy, że na tylkonintendo.pl uda nam się utrzymać pozytywny trend 🙂

  • 1. Ogólne zasady
  1. tylkoNintendo.pl zastrzega sobie prawo do edytowania regulaminu. O każdej zmianie będziemy informować użytkowników, w przypadku poważniejszych zmian będziemy poddawać je publicznej dyskusji.
  2. Forum tylkoNintendo.pl jest przeznaczonym do kulturalnych dyskusji – mniej lub bardziej poważnych, z zachowaniem szacunku dla rozmówcy, ale także innych czytelników!
  3. Forum i stronę można przeglądać jako użytkownik niezalogowany, jednakże czynny udział w dyskusji, czacie, komentarzach itd. jest dostępny tylko dla zalogowanych użytkowników.
   1. Rejestracja jest darmowa
    1. Nick podany przy rejestracji nie może uchodzić za wulgarny
    2. Nie przewidujemy możliwości zmiany nicku
    3. Przy rejestracji należy podać prawdziwy adres e-mail, gdyż konto wymaga aktywacji linkiem wygenerowanym przez system
  1. Problemy techniczne związane z błędnym działaniem strony lub forum proszę zgłaszać do odpowiedniego moderatora lub administratora.
  2. tylkoNintendo współpracuje z Polskim Dystrybutorem Nintendo w związku z tym nie tolerujmy piractwa. W szczególności zabrania się podawania linków do pirackich kopii gier, pytania o przeróbki konsol (hardware’owe bądź software’owe) itd.
  3. Wszelkie sprawy prywatne prosimy załatwiać za pośrednictwem PW. Ewentualnie prosimy korzystać z czatu na stronie głównej.
  4. Administratorzy i moderatorzy mają prawo do skasowania tematu, postu; jego przeniesienia lub edycji, bez uprzedniego poinformowania autora. W przypadku wątpliwości co do słuszności decyzji, prosimy autora o skontaktowanie się z którymś z administratorów lub moderatorów.
   1. W przypadku edycji moderator naniesie krótką notkę pod postem, co zostało zmienione i ewentualnie dlaczego (choć zakładamy, że poprawienia błędów ortograficznych nie trzeba tłumaczyć).
  5. Do administratora i moderatora należy podjęcie ostatecznej decyzji i to do nich należy ostateczna interpretacja regulaminu.
  6. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść postów zamieszczanych przez użytkowników. Na stronie oraz forum obowiązują prawo Rzeczypospolitej Polski.
  • 2. Użytkownicy 
  1. Korzysztać z konta może tylko jego właściciel. W przypadku kradzieży konta, braku dostępu etc. prosimy o kontakt z administracją
   1. W szczególności zabrania się tworzenia multikont. W wyjątkowych przypadkach, gdyby istniała zasadna potrzeba, prosimy o kontakt z administratorem.
  2. Każdy użytkownik bierze odpowiedzialność za swoje psoty i w szczególności musi liczyć się z tym, że strona tylkoNintendo.pl nie bierze za nie odpowiedzialności.
  3. W pierwszej kolejności władze decyzyjną mają administratorzy, dopiero potem moderatorzy. Obie grupy obowiązuje regulamin 
  • 3. Korzystanie z forum
  1. Nadrzędnym zbiorem zasad tworzenia postów i tematów jest netykieta. Polecamy zapoznać się z tym hasłem chociażby na Wikipedii.
  2. Przed utworzeniem tematu prosimy o zastanowienie się do jakiego działu będzie pasował i czy przypadkiem wcześniej już taki nie powstał.
  3. Prosimy o nie pisanie 3 i więcej postów pod sobą, chyba że różnica czasowa między drugim i kolejnymi wynosi więcej niż miesiąc.
   1. Zasada ta nie tyczy się tematów opartych na umawianie się na wspólną grę.
  4. Każde podforum może być rozwinięte o dodatkowy regulamin, z którym należy zapoznać się przed skorzystaniem.
  5. Surowo zabraniamy reklamowania i kryptoreklamowania w działach innych niż „Serwisy”.
  • 4. Kary za nieprzestrzeganie regulaminu
  1. Za niestosowanie się do regulaminu przysługują następujące kary
   1. Ostrzeżenie – za znaczące naruszenie regulaminu (ostrzeżenie ma 3 miesięczną ważność)
   2. Ban – za bardzo poważne naruszenie regulaminu, czego nawet jego autor nie może sobie wyobrazić lub otrzymanie 3 ostrzeżeń (trwający pernamentnie)
  2. Jako że raczej nie prowadzimy polityki twardej ręki, nie przewidujemy czegoś takiego jak tymczasowe bany – przed ostrzeżeniem zawsze będziemy upominać użytkownika i przy ewentualnym braku poprawy będziemy stosować to narzędzie.

   

   

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)

The topic ‘Regulamin Forum’ is closed to new replies.

Zapomniałeś hasła?

X