Super Bomberman R

Home Forums Konsole Nintendo Nintendo Switch Gry Super Bomberman R

This topic contains 8 replies, has 3 voices, and was last updated by  FlyJack 1 year, 10 months ago.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author

FlyJack
    Keymaster

Moje Odznaki

Mario Sunshine! IconMr. Resetti IconMagiczny Lakitu IconGameboy Advance IconCharizard IconMario Kart Icon

Zapowiada się miodny tryb story, co-op, versus oraz tryby gry online!
    I to do 8 graczy aż! Na pewno będzie to mój tytuł startowy, gdyż czuć tutaj typowy arcade, typową japonię i nutkę sego/nintendo

Co sądzicie?

FlyJack
    Keymaster

Moje Odznaki

Mario Sunshine! IconMr. Resetti IconMagiczny Lakitu IconGameboy Advance IconCharizard IconMario Kart Icon

Pograłem trochę, chociaż niewiele bo Zelda…
    I powiem tak. Jest to trochę co innego niż się spodziewałem.
    Jest fajny tryb Story (chociaż całkiem trudny na średnim poziomie)
    Jest online Multiplayer: Gry for fun oraz rankingowe
    Można kupować ciuszki i nowe plansze.
    Można grać nawet w 8 osób (na razie testowałem w 4).

Niestety no brakuje my ciutkę trybów, jedyne co możemy to rzucać te bomby 😀 (ew. przeszkadzac z poza planszy jesli pierwsi polegniemy w multi). Więcej opowiem w recenzji jak więcej pogram, bo na razie to tylko z 2 godziny spedzilem z ta gra.

ramzes64
    Participant

Moje Odznaki

Magiczny Lakitu IconCharizard IconMario Kart IconWolny jak ptak IconMuzyczny Kirby IconTom Nook! Icon

Klasyczny Bomberman jest fajny, ten też zapowiada się ciekawie, ale cenowo przesada. Nie mam jeszcze konsoli, nie mam gry. Gdyby była tansza to bym kupił i chętnie zagrał online… ale narazie czkam na obnizke lub jakies promo… jak juz kupie Switcha to moze zaczna cos organizować

helganin
    Participant

Moje Odznaki

Mario Sunshine! IconMuzyczny Kirby IconTom Nook! IconDrewniana Skrzynia IconPoczątkujący Komentator Icon

Pograłem trochę i jest słabo. Gra mnie nie porwała jak na wydane ponad 200zł :/ Pograłem trochę w story i online, dam jeszcze grze szanse ale ciężko zostawić Zeldę 😀

FlyJack
    Keymaster

Moje Odznaki

No w porównaniu do Zeldy 😀
    Musimy razem online zagrać jednak ! Koniecznie! 🙂

helganin
    Participant

Moje Odznaki

Mario Sunshine! IconMuzyczny Kirby IconTom Nook! IconDrewniana Skrzynia IconPoczątkujący Komentator Icon

Teraz trochę grałem online i straszne lagi były :/ aż nie można było grać.

FlyJack
    Keymaster

Moje Odznaki

Musisz w opcjach w ustawieniach dać, żeby wyszukiwało ci ludzi z najlepszym połączeniem.
    Czeka się odrobinę dłużej ale rezultaty są zaskakujące.

Ja wciąż nie wiem skąd ludzie online mają nowe postacie :O trzeba dokończyć tryb story?

helganin
    Participant

Moje Odznaki

No niektóre postacie są wyczesane 🙂 ale w sklepie nie ma nic do kupienia. Może tak jak piszesz że jak się story ukończy.

FlyJack
    Keymaster

Moje Odznaki

Ten tryb story jak krew z nosa, nawet fajny ale bardzo irytujacy i nawet na latwym poziomie trudny 😀
    Nie wiem jak zarobic na nim kase jak place ciagle za continue 😛

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Zapomniałeś hasła?

X