The Legend of Zelda: Breath of The Wild

Home Forums Konsole Nintendo Nintendo Switch Gry The Legend of Zelda: Breath of The Wild

Tagged: 

This topic contains 58 replies, has 12 voices, and was last updated by  FlyJack 1 year, 10 months ago.

Viewing 14 posts - 46 through 59 (of 59 total)
  • Author

FlyJack
    Keymaster

Moje Odznaki

Mario Sunshine! IconMr. Resetti IconMagiczny Lakitu IconGameboy Advance IconCharizard IconMario Kart Icon

Ta gra jest przeogromna, dalej eksploruje i zbieram. Dzisiaj tłukę Guardiany, gdyż potrzebuję śróbki na guardionową zbroję i łuk :O!
    Wspinalem sie tez na taka jedna duza gore i tam byl gigantyczny smok taki boss 😀

Jezu caly czas cos odkrywam xD Ganon niech czeka 😀

Innuendo
    Participant

Moje Odznaki

Pikselowy Goomba IconMuzyczny Kirby IconDrewniana Skrzynia IconPoczątkujący Komentator Icon

Smok na górze to jeden z najlepszych momentów w grze. Ja musiałem wejść od innej strony, bo zobaczyłem go dopiero na szczycie góry 🙂

I czy ktoś znalazł ukryty sklep, który skupuje podbory (rogi, skrzydła itp.)? Ale można trolować potwory 🙂

FlyJack
    Keymaster

Moje Odznaki

Mario Sunshine! IconMr. Resetti IconMagiczny Lakitu IconGameboy Advance IconCharizard IconMario Kart Icon

Nie znalazłem takowego sklepu, ale znalazłem Fairy, która/który wskrzesza konie :p
    Oprócz tego zrobiłem questa i odblokowałem sklep z biżuterią 😛 Mój link ma na głowie duży wieniec laurowy ze złota i diamentów 😀 I daje to większe resist na ataki guardianów 😛

Teraz jestem w ciągu questów dzięki któremu buduje całkowicie nowe miasto 😀

FlyJack
    Keymaster

Moje Odznaki

Mam już prawie cały komplet Dark Link’a i niestety nie da się go upgrade’dować więc nie będę używać 🙁

FlyJack
    Keymaster

Moje Odznaki

70 Shrinów 😛 Nim bardziej ukryte tym coraz ciekawsze.
    Chyba pojde w koncu zabic ganona tez, bo dopiero wtedy bodajze pokazuje sie procent skonczenia gry.

Innuendo
    Participant

Moje Odznaki

Pikselowy Goomba IconMuzyczny Kirby IconDrewniana Skrzynia IconPoczątkujący Komentator Icon

Procent ukończenia gry jest bezsensu, ze względu na sposób zliczania nasion korok. Nie mam nic przeciwko, żeby były one wliczane, ale czemu taki prostu przelicznik? Jedno nasiono daje tyle samo co jedna świątynia, czy jedno zadanie. Osoba co zrobi wszystkie shriny, zadania, ulepszy broń itp. nie będzie miała nawet 50% ukończenia gry, ponieważ obecnie zebranie wszystkich 900 nasion daje 72% ukończenia gry… Ktoś chce zebrać je wszystkie? Na razie mam ~120

PS. Co trzeba zrobić, żeby móc kupić strój dark link? Mam dostęp do sklepu, ale mogę kupować tylko maski, ogłowie i siodło na konia.

FlyJack
    Keymaster

Moje Odznaki

Innuendo ja mam Dark Linka już, wielki minus, że nie da się upgradeować tego stroju, przez co w ogóle go nie noszę 🙁
    Masz już pokonane wszystkie 4 bestie?

Innuendo
    Participant

Moje Odznaki

O widzisz, pewnie tak się odblokowują nowe rzeczy do kupienia. Boskich Bestii (sic) pokonałem 3.

FlyJack
    Keymaster

Moje Odznaki

No to jeszcze jedna i strój jest twój 🙂
    Moim ulubionym nakryciem głowy jak na razie jest złoty wieniec laurowy na głowę z diamentem 🙂

helganin
    Participant

Moje Odznaki

Mario Sunshine! IconMuzyczny Kirby IconTom Nook! IconDrewniana Skrzynia IconPoczątkujący Komentator Icon

Nigdy nie grałem w Zeldę, gra była mi całkowicie obojętna ale skusiłem się na NS i Zeldę.
    Pograłem trochę, nie wiem 10-15h i gra jest obłędna. Fajna grafika, bardzo dopracowana. Horyzont bardzo daleki i szczegółowy, robi wrażenie.
    Gra się świetnie. Co chwilę coś zaskakuje. Masa różnych mechanizmów. Nie wiadomo co robić i gdzie iść tyle tego jest 🙂

FlyJack
    Keymaster

Moje Odznaki

A to super, że ci się podoba ja mam przerwę i będę wykańczał 100% niedługo 🙂

ramzes64
    Participant

Moje Odznaki

Magiczny Lakitu IconCharizard IconMario Kart IconWolny jak ptak IconMuzyczny Kirby IconTom Nook! Icon

„Nie wiadomo co robić i gdzie iść tyle tego jest”

Iść tam, gdzie coś cie zainteresuje… jakiś głaz, jakaś góra, jakieś jeziorko, jakieś drzewka, co jest za pagórkiem, co znajduje się za murkiem, rozwalić skrzynkę – bo coś w niej może być. A jak zobaczysz bazę Bokoblinów – to zatłuc i skrzynkę opróżnić trzeba.

helganin
    Participant

Moje Odznaki

Mario Sunshine! IconMuzyczny Kirby IconTom Nook! IconDrewniana Skrzynia IconPoczątkujący Komentator Icon

Jak wchodzę w nowy region to pierw latam i ogarniam co tam jest, głòwnie shriny. Kilka koroków i wieże. Po wieży leci poradnik z ign 😛 i zbieram wszystkie koroki. Teraz 3 region robię Hateno. Potem chyba się wezmę za te 12 wspomnień i muszę iść kupić zbroję na mróz do tego miasta z ptakami czy coś 😛 kase robię w lurelin village na tych 3 skrzynkach co dajemy 100 a wyciągamy 300 😛

FlyJack
    Keymaster

Moje Odznaki

Ja jak wchodziłem w nowy region to pierwsze co to ruszałem na wieżę, i dopiero teraz oczyszczam.

Viewing 14 posts - 46 through 59 (of 59 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Zapomniałeś hasła?

X