tylkoNintendo.pl – Faza Beta

Home Forums tylkoNintendo.pl Portal i forum tylkoNintendo.pl – Faza Beta

This topic contains 52 replies, has 19 voices, and was last updated by  FlyJack 1 year, 7 months ago.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 53 total)
  • Author

FlyJack
    Keymaster

Moje Odznaki

Mario Sunshine! IconMr. Resetti IconMagiczny Lakitu IconGameboy Advance IconCharizard IconMario Kart Icon

Dopiero otworzyliśmy, więc może być jeszcze trochę bugów, błędów, niedoróbek.
    Jeśli coś zauważycie lub jeśli po prostu macie jakieś sugestie. To jest temat dla was.

czosnek
    Participant

Moje Odznaki

Restart tylkoNintendo.pl IconBywalec Liju.pl Icon

W jakim sposób można zacząć śledzić gry. Chcę trochę zapełnić półkę „Moje gry”.

FlyJack
    Keymaster

Moje Odznaki

Mario Sunshine! IconMr. Resetti IconMagiczny Lakitu IconGameboy Advance IconCharizard IconMario Kart Icon

Wyszukujesz swoją ulubioną grę (ciągle dodajemy tytuły do bazy, możesz też napisać czego brakuje a bardzo chciałbyś w bazie)
    np: http://tylkonintendo.pl/the-legend-of-zelda-wiiunx/

I obok tytułu masz obrazek gry
    i pod nim masz Śledź lub Przestań śledzić.

Następnie w panelu Moje Gry będą Ci się wyświetlać te gry i newsy do nich oraz nowe rzeczy w ich galeriach i dziale filmy.
    Mam nadzieje, że pomogłem 🙂

Anonymous

Moje Odznaki

Nie posiadasz jeszcze odznak!

Przepraszam że znów, ale stare wpisy. 🙁

FlyJack
    Keymaster

Moje Odznaki

Hehehe no niestety, ale jeszcze podgląd starego będzie przez przynajmniej kilka miesięcy więc możesz czytać 😀

Nekocia
    Participant

Moje Odznaki

Legendarny Pokemon IconNintendo Switch IconRestart tylkoNintendo.pl IconE3 2016 Icon

Po wejściu na stronę czyjegoś profilu (np. http://tylkonintendo.pl/members/nekocia/ ) w komunikacie dotyczącym rejestracji jest literówka „Nekocia stał się zarejestrowanych użytkownikiem”

FlyJack
    Keymaster

Moje Odznaki

Już poprawione 🙂

azitoshi
    Participant

Moje Odznaki

Drewniana Skrzynia IconRestart tylkoNintendo.pl IconBywalec Liju.pl Icon

można by to poprawić żeby podpisy nie wychodziły z ramek ?
    czy na forum będzie opcja „nowe posty od ostatniej wizyty” ?

FlyJack
    Keymaster

Moje Odznaki

Być może taka opcja się pojawi jak się uda 😀

Lawinah
    Participant

Moje Odznaki

Muzyczny Kirby Icon60 milionów 3DS’ów! IconSplatoon IconMario Kart 8 IconDrewniana Skrzynia IconPoczątkujący Komentator Icon

Co z bazą gier? Sporo brakuje, da się jakoś samemu dopisać nowe tytuły?

makuano
    Participant

Moje Odznaki

Muzyczny Kirby IconSłodki Birdo? IconFire Emblem Direct IconNintendo Switch IconDrewniana Skrzynia IconRestart tylkoNintendo.pl Icon

Lawinah, zdajemy sobie sprawę, że brakuje prawdopodobnie nawet tysięcy tytułów, jest to robota na długie godziny i na razie z różnych przyczyn dodajemy do bazy na bieżąco tytuły powiązane z newsami, trailerami i innymi materiałami. Na pewno jednak zajmiemy się tym poważniej w okresie wakacyjnym

Anonymous

Moje Odznaki

Nie posiadasz jeszcze odznak!

Czy jest jakaś sensowna opcja aby widzieć nieprzeczytane tematy/posty? Nie koniecznie zalozone przezemnie. Po prostu narazie zagldam w 2dzialy / reszta jakos niewiem czy ktos tam cos napisal

FlyJack
    Keymaster

Moje Odznaki

Dopracowujemy forum spolszczamy je i wzbogacamy o funkcje. To jeszcze trochę zajmie.
    Również dodanie wszystkich gier wydanych na wszystkie platformy nintendo to robota na miesiące 😀 A nie chcieliśmy tyle czekać ze startem serwisu.

Będziemy dodawać na bieżaco. Póki co użytkownicy nie mają możliwości dodawania gier do bazy – mogą dodawać recenzje do gier już w bazie.

Jeśli razi cię brak jakiejś ważnej produkcji to napisz do mnie na PW 🙂

LakituPL
    Participant

Moje Odznaki

Magiczny Lakitu IconGameboy Advance IconCharizard IconWolny jak ptak IconMuzyczny Kirby IconSuper Mario Odyssey Icon

Ranking „gry wszechczasów” jest ustalany według jakich ocen? Nie wiem za co np. Skyward Sword ma notę 10 skoro nie ma recenzji. Bo widzę, że nie według średniej ocen użytkowników co byłoby najsensowniejsze według mnie 😉

FlyJack
    Keymaster

Moje Odznaki

Jest recenzja Skyward Sword i nota od redakcji była 10.

Ranking na głównej ze względów wizualnych jest ustalany przez redakcję i oceny z recenzji serwisu.
    Pełen ranking znajdziesz w menu głównym strony u góry po kliknięciu w: Top

Jest tam ranking Top 25 zarówno wedle oceny redakcji po jednej stronie i użytkowników po drugiej 🙂

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 53 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Zapomniałeś hasła?

X