tylkoNintendo.pl – Faza Beta

Home Forums tylkoNintendo.pl Portal i forum tylkoNintendo.pl – Faza Beta

This topic contains 52 replies, has 19 voices, and was last updated by  FlyJack 1 year, 7 months ago.

Viewing 8 posts - 46 through 53 (of 53 total)
  • Author

helganin
    Participant

Moje Odznaki

Mario Sunshine! IconMuzyczny Kirby IconTom Nook! IconDrewniana Skrzynia IconPoczątkujący Komentator Icon

Jak się na tym forum dodaje zdjęcia do tematów?
    Zakładam nowe tematy o grach i bez grafiki to taka lipa jest 😛
    FlyJack mógłbyś edytować moje tematy w Switch – Gry i pododawać grafika na pierwsze posty, dużo lepiej by to wyglądało.

FlyJack
    Keymaster

Moje Odznaki

Mario Sunshine! IconMr. Resetti IconMagiczny Lakitu IconGameboy Advance IconCharizard IconMario Kart Icon

Ugh dodam takie narzędzie do forum niedługo i postaram się je rozbudować. Ostatnio główną stroną się zajmowałem przeważnie.

Mozesz dodawać obrazki w ten sposób (BEZ SPACJI PRZED IMG):

< img src="LINK_do_OBRAZKA" alt="" />

Lawinah
    Participant

Moje Odznaki

Muzyczny Kirby Icon60 milionów 3DS’ów! IconSplatoon IconMario Kart 8 IconDrewniana Skrzynia IconPoczątkujący Komentator Icon

Wszytko spoko, ale baza gier aktualizowana jest tylko o nowości – brakuje dużo ważnych tytułów z3DS/WiiU. O starszych nie wspomnę 🙂
    FlyJack, mogę pomóc przy uzupełnianiu bazy, jeśli to możliwe.

FlyJack
    Keymaster

Moje Odznaki

Mario Sunshine! IconMr. Resetti IconMagiczny Lakitu IconGameboy Advance IconCharizard IconMario Kart Icon

Zgłoś się na Discord pogadamy 🙂

Fostero1993
    Participant

Moje Odznaki

Mr. Resetti IconMagiczny Lakitu IconGameboy Advance IconCharizard IconMario Kart IconMuzyczny Kirby Icon

Zauważyłem na głównej stronie, że ramka z ostatnimi postami jak i ostatnimi tematami jest zbugowana.
    W ostatnich postach pokazuje tylko posty z tematu FC, natomiast ostatnie tematy wiszą tak już pare dni, pomimo że pojawiło się więcej tematów na forum. 🙂

FlyJack
    Keymaster

Moje Odznaki

Postaram się to naprawić jak wrócę do domu.

isaak
    Participant

Moje Odznaki

Mr. Resetti IconMagiczny Lakitu IconTriForce IconMuzyczny Kirby IconPoczątkujący Komentator Icon

Nie mogę się zalogować na Safari na telefonie pod Chrome na Androidzie działa na komputerze z MacOS wpisuje hasło i login i weryfikację i nic się nie dzieje po kliknieciu

FlyJack
    Keymaster

Moje Odznaki

Postaramy się naprawić ten problem, dzięki za info.

Viewing 8 posts - 46 through 53 (of 53 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Zapomniałeś hasła?

X