Wasze gamingowe kolekcje!

Home Forums Różności Pobojowisko Wasze gamingowe kolekcje!

This topic contains 6 replies, has 4 voices, and was last updated by  FlyJack 1 year, 10 months ago.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author

Fostero1993
    Participant

Moje Odznaki

Mr. Resetti IconMagiczny Lakitu IconGameboy Advance IconCharizard IconMario Kart IconMuzyczny Kirby Icon

Witam, od jakiegoś czasu jestem użytkownikiem tylkonintendo.pl i pomyślałem aby założyć takowy temat by pochwalić się swoją kolekcją gier. Fanem Nintendo mogę się nazwać dopiero od niedawna, więc niestety produktów z N. posiadam najmniej, jednak z czasem kolekcja ta przybierze większych rozmiarów. Oprócz ogrywania Nintendo Switch, od kilku lat jestem graczem PS4.

Główna kolekcja:

Kolekcja WoW:

Raczkująca kolekcja Nintendo:

FlyJack
    Keymaster

Moje Odznaki

Mario Sunshine! IconMr. Resetti IconMagiczny Lakitu IconGameboy Advance IconCharizard IconMario Kart Icon

Fostero bardzo fajne ujęcia 🙂 może spróbuj dodać na inny hosting, aby nie trzeba było otwierać linków

Fostero1993
    Participant

Moje Odznaki

Mr. Resetti IconMagiczny Lakitu IconGameboy Advance IconCharizard IconMario Kart IconMuzyczny Kirby Icon

Na jaki hosting najlepiej?

FlyJack
    Keymaster

Moje Odznaki

Mario Sunshine! IconMr. Resetti IconMagiczny Lakitu IconGameboy Advance IconCharizard IconMario Kart Icon

Hosting dobry, tylko żeby się wyświetlało 🙂 Już poprawiłem hehe

Bijman
    Participant

Moje Odznaki

Mr. Resetti IconMagiczny Lakitu IconGameboy Advance IconCharizard IconMario Kart IconPikselowy Goomba Icon

Elegancko. 🙂

Primitive
    Participant

Moje Odznaki

Nie posiadasz jeszcze odznak!

a skriny z biblioteki Steama też się liczą jako kolekcje gier? mogę też wrzucić ścianę z grami planszowymi 😉

FlyJack
    Keymaster

Moje Odznaki

Jasne dawaj 😀

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Zapomniałeś hasła?

X