Xbox One

Home Forums Konsole Microsoft Xbox One

This topic contains 6 replies, has 5 voices, and was last updated by  ramzes64 1 year, 3 months ago.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author

azitoshi
    Participant

Moje Odznaki

Drewniana Skrzynia IconRestart tylkoNintendo.pl IconBywalec Liju.pl Icon

No dobra przyznam się kupiłem X1 była dobra cena to się skusiłem :), wiadomo Nintendo rządzi ale tak trochę podglądnąć konkurencję chciałem 🙂
    Ktoś z jeszcze z Was ma konsole Nintendo i obok Xa ? U mnie się nawet nie pogryzły ale w sumie je oddzieliłem i mają osobne wybiegi 🙂

FlyJack
    Keymaster

Moje Odznaki

Mario Sunshine! IconMr. Resetti IconMagiczny Lakitu IconGameboy Advance IconCharizard IconMario Kart Icon

Ja juz 2 lata temu zamienilem swoje ps4 na xbox one i nie zaluje
    naprawde swietna konsola
    ostatnio grywam w : division, dark souls 3 oraz OVERWATCH! 🙂

azitoshi
    Participant

Moje Odznaki

Drewniana Skrzynia IconRestart tylkoNintendo.pl IconBywalec Liju.pl Icon

Ja na razie zachłysnąłem się pięknem Wiedźmina 3 wiedziałem że to dobra gra ale jakoś się długi czas przed nią broniłem, no i faktycznie jest świetna trochę czasu mi zejdzie zanim ją przejdę a zamierzam robić to długo i dokładnie :). W między czasie Forze 2 Horizon bardzo przyjemne wyścigi dla odmiany MK8 :D. Jak coś ktoś to mój id: azitoshii

UndrimPL
    Participant

Moje Odznaki

Gracz Pokémon GO Icon

Ja mam samego xone i obok leżącego 360, a konsolę nintendo kupię gdy wyjdzie zelda. Gram w Rainbow Six Siege i Overwatch. No i czekam na Sea Of Thieves.

Grucha
    Participant

Moje Odznaki

Muzyczny Kirby IconSplatoon 2 IconSwitcheruuu IconZłota Moneta IconPoczątkujący Komentator Icon

kupiłem jakieś 3 tygodnie temu XBoxa One (Gyrosy, Quantum Break, BF 1 i EA Access) GT: grucha82.

FlyJack
    Keymaster

Moje Odznaki

Mario Sunshine! IconMr. Resetti IconMagiczny Lakitu IconGameboy Advance IconCharizard IconMario Kart Icon

Dodam dodam :> Moj GT nie trudno zgadnac 😀

ramzes64
    Participant

Moje Odznaki

Magiczny Lakitu IconCharizard IconMario Kart IconWolny jak ptak IconMuzyczny Kirby IconTom Nook! Icon

a ja powiem tylkoNintendo.pl – więc coś mi tu nie pasuje.

Na forum nie pisze się nic… albo mało… mało o Nintendo, a tu posty o Xboxie – nie ta stronka moim zdaniem – sugeruje to nazwa. Prywatnie można się umawiać.

Ja wiem, że jesteśmy graczami, mamy różne konsole – ale ten portal miał być tylko o Nintendo… i aby taki był – ten temat tu nie pasuje.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Zapomniałeś hasła?

X