Resident Evil 4: Wii Edition

Resident Evil 4: Wii Edition

Nintendo Wii
9

Genialna

7.9

Średnia Czytelników

Resident Evil 4: Wii Edition
Resident Evil 4: Wii Edition

Resident Evil 4: Wii Edition to wydany w 2007 roku udoskonalony port Resident Evil 4 z GameCube'a, który zyskał świetne noty w zagranicznych serwisach (96% na Metacritic).

Leon S. Kennedy, były policjant, obecnie tajny agent rządowy, otrzymuje bardzo ważną misję od samego prezydenta USA - za zadanie ma odnaleźć jego córkę, Ashley Graham. Jak zostało ustalone, została ona porwana przez hiszpańską, okultystyczną organizację, a za jej tropem trafia do małej wioski oddalonej od cywilizacji, w której szerzy się epidemia tajemniczego wirusa...

Rozgrywka w Resident Evil 4: Wii Editon nie różni się zbytnio od tych z pozostałych konsol. Przede wszystkim dodano możliwość sterowania Wiilotem oraz Nunchuckiem, dołączono wszystkie bonusy z wersji na PlayStation 2.

W porównaniu do poprzednich wersji, w czwartej odsłonie tej serii kamera jest ustawiona za bohaterem (tak zwany TPP), przeciwnikami nie są zombie, co w konsekwencji sprawia, że mogą się oni komunikować i współpracować, a rozgrywkę utrudnia dodatkowo fakt, że w niektórych etapach będziemy zmuszeni chronić córkę prezydenta.

Premiera:Gatunek:, Deweloper:Wydawca:

Aktualności

No items found.

Ostatnie Obrazki

No items found.

Ostatnie Filmiki

No items found.

Zapomniałeś hasła?

X