Connect with us

Hi, what are you looking for?

Newsy

Cyberpunk 2077 uruchamia się na Nintendo Switch za pośrednictwem Google Stadia

Cyberpunk 2077 słabo działa na PS4 i Xbox One. Najnowsza łatka 1.05 częściowo naprawiła sytuację, ale problemy nadal pozostają.

Okazuje się, że mimo słabszych parametrów Nintendo Switch, istnieje możliwość ogrania polskiej produkcji na mobilnym sprzęcie.

Co prawda, by się to udało trzeba zhakować konsolę i połączyć ją z Google Stadia.

Cyberpunk 2077 Nintendo Switch

Jak zagrać w Cyberpunk 2077 na Nintendo Switch? Na to pytanie odpowiedział youtuber Nintendrew. Autor postawił sobie trzy cele: uczynić nową grę RPG akcji w pełni grywalną na hybrydowym urządzeniu, wdrożyć prostą metodę uruchamiania, z której każdy mógłby skorzystać, a także uzyskać lepszą jakość niż na podstawowym PS4 i Xbox One. 

Aby to zrobić, użył jailbreak Nintendo Switch i zainstalował na nim system operacyjny Android, co umożliwiło pobranie aplikacji Google Stadia na konsolę i uruchomienie Cyberpunk 2077 za pośrednictwem usługi przesyłania strumieniowego.

Stadia uruchamia grę w rozdzielczości 720p w trybie przenośnym lub 1080p po podłączeniu do konsoli, a Google daje wybór trybów wydajności (60 kl./s) i jakości (30 kl./s, ale wyższe ustawienia grafiki). Co ciekawe, aplikacja Stadia zidentyfikowała kontrolery Joy-Con jako kontroler Xbox i poprawnie przypisała każdy klawisz do odpowiedniej funkcji.

Cyberpunk 2077 Nintendo Switch
Cyberpunk 2077 Nintendo Switch

You May Also Like

Newsy

Na 4Chan pojawił się wątek pokazujący zrzuty ekranu w niskiej rozdzielczości obecnie niezapowiedzianej nowej gry  Crash Bandicoot 4: It’s About Time. Wygląda na to, że...

Newsy

Burnout Paradise Remastered jest dostępny do kupienia na konsolę Nintendo Switch. YouTuber „Tilmen” stworzył film, który pokazuje graficzne porównania między wersjami gry z konsoli...

Copyright © 2020 ZoxPress Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.